MÖBLER / Bord / Blombord 6798029
*
nr 679 8029
Blombord
1950-tal, höjd: 64
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 18:59:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 13:24:24
1
100 kr
27/1 22:30:06
2
200 kr
28/1 11:25:55
3
300 kr
31/1 14:56:03
4
300 kr
31/1 17:38:32
5
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord bord
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:57
-
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 18:55
-
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:11
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13
-
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:25
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:04
*
Blombord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8029
Blombord
1950-tal, höjd: 64
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 13:24:24 | 1 | 100 kr |
27/1 22:30:06 | 2 | 200 kr |
28/1 11:25:55 | 3 | 300 kr |
31/1 14:56:03 | 4 | 300 kr |
31/1 17:38:32 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blombord bord
-
8179 Bord
1800-tal. Bredd: 91 cm, djup: 55 cm, höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:57 -
1010 Bord
Eero Sarinen för Knoll International, samt märkt N..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
27 maj kl 18:55 -
8186 Bord
med låda, 1800-tal. Bredd: 60 cm, djup: 36 cm, höj..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:11
-
8227 Brick/serverin..
Bricka i glas, mässinghandtag, utfällbara hyllplan..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:13 -
8239 Etagebord
Sent 1800-tal. Bredd: 51 cm, djup: 35 cm, höjd: 76 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:25 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:04